آنچه درباره چرخه بازیافت باتری UPS باید بدانید

شما ممکن است شگفت‌زده شوید که این باتری‌ها زمانی که دیگر استفاده نمی‌شوند، دفع می‌شوند. UPS که مخفف "منبع قدرت / منبع برق " است، باتری یا پشتیبان فلاش است که زمانی که نیروی برق تمام می شود، برق اضطراری را برای بار تامین می‌کند. با این حال، باتری‌ها هم در نهایت از قدرت خارج می‌شوند و باید دوباره احیا شوند. بنابراین، آن‌ها باید مطابق با مقررات فدرال بازیافت شوند.

مقررات فدرال نیازمند بازیافت مناسب سلول‌های ژل، باتری‌ها، باتری‌های سرب - اسید و پشتیبان باتری UPS است. براساس قانون مدیریت حفاظت ازمحیط‌زیست ایالات‌متحده ( EPA ) که شامل قانون مدیریت باتری Mercury و Rechargeable است ، بازیافت به منظور کاهش تعداد سموم خطرناک در آبزیرزمینی و محل‌های دفن زباله ترویج می‌یابد.

بازیافت یک نیازمندی است

به همین دلیل است که شما وقتی دیگر به آن‌ها نیاز ندارید، نیاز به بازیافت مجدد باتری UPS دارید. باتری‌های UPS حاوی مواد شیمیایی سمی هستند و بایدبازیافت شوند تا به ماموریت‌های فدرال وفادار بمانند. در طول فرآیند، اسید باتری خنثی می‌شود و سرب استخراج می‌شود تا بتوان از آن در محصولات جدیداستفاده کرد. هر بخش از باتری که نمی‌تواند از روش‌های دفع ایمن استفاده شود.

در تعدادی از وسایل الکترونیکی و برق، از جمله سیستم‌های قدرت مخابراتی، تجهیزات ژنراتور ژنراتور، منابع برق پشتیبان، سیستم‌های قدرت DC، و قطعاتخاصی از تجهیزات صنعتی، حمایت خواهند شد.

نحوه کار کردن باتری‌ها در UPS

زمانی که باتری‌ها بازیافت می‌شوند، اغلب به صورت انبوه بسته‌بندی می‌شوند. در حالی که شرکت‌های بزرگ ممکن است از باتری‌ها استفاده کنند، وقتی باتریبه طور کامل مورد استفاده قرار می‌گیرد ، بازیافت به یک ضرورت تبدیل می‌شود. بیشتر شبیه باتری‌های دستگاه قدرت، باتری UPS الکتریسیته ذخیره می‌کندکه از یک واکنش شیمیایی معکوس استفاده می‌کند که سرب - اسید را بکار می‌گیرد. وقتی این اتفاق می‌افتد، صفحات منفی و مثبت در آب و سولفوریک اسیدکه به عنوان الکترولیت شناخته می‌شوند به حالت تعلیق در می‌آیند.

بنابراین، backups های باتری UPS در چرخه‌ای از شارژ و تخلیه منظم کار می‌کنند. اگر باطری کم باشد، این فرآیند می‌تواند با شارژ مجدد آن معکوس شود. با این حال می‌توانید چندین بار باتری را شارژ کنید. در یک نقطه خاص، مولفه به سادگی شکست خواهد خورد.

محصول بسیار ساده

خوشبختانه برای متخصصان محیط‌زیست، باتری‌های UPS به مقدار زیادی بازیافت می‌شوند. در حقیقت، در حدود ۹۸ درصد از تمام باتری‌های سرب - اسیدطی سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۳ بازیافت شدند. این نوع بازیافت، نسبت به دیگر محصولات صنعتی یا مصرف‌کننده، از جمله بازیافت بطری‌های شیشه‌ای،روزنامه‌ها، قوطی‌های آلومینیوم و تایرهای اتوموبیل بیشتر است.

هنگامی که backups های باتری UPS از هم جدا شده و به یک recycler تسلیم می‌شوند، اجزای سربی و پلاستیکی دوباره احیا می‌شوند و از دستورالعمل‌هایسختگیرانه‌ای استفاده می‌کنند. به طور کلی، قبل از اینکه به صورت جداگانه از هم جدا شوند، باتری به قطعات کوچکی خرد شده‌است. پلاستیک بازیافتی برایتولید کالاهای پلاستیکی جدید از جمله قطعات خودرو و چرخ‌های پلاستیکی استفاده می‌شود. از سوی دیگر ، این امر به تولید کنندگان یا کارخانجات صنعتیتحویل داده می‌شود.

چگونه سرب مورد استفاده قرار می‌گیرد

سرب که از backups باتری UPS بازیافت می‌شود برای کاربردهای مختلف از جمله تولید جنگ‌افزارهای هسته‌ای، باتری‌های جدید، صفحه تلویزیون، مصالحپشت‌بام و مهمات نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بازیافت بی‌پایان

بازیافت سرب از باتری‌های UPS چنان موفقیت‌آمیز بوده که ۸۰ ٪ باتری‌های سرب - اسید از پلاستیک بازیافتی ساخته می‌شوند. هم چنین این نوع فرآیندمی‌تواند به طور نامحدود ادامه یابد. بنابراین، یک باتری جدید ساخته‌شده از اجزای قدیمی می‌تواند به طور مکرر بازیافت شود.

یک تجارت غیر رسمی

فرآیند بازیافت که برای احیای مجدد باتری UPS یا باتری‌های سرب - اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد ، نه تنها the باتری را ممکن می‌سازد، بلکه این سیاره را ازآلودگی سمی محافظت می‌کند. بنابراین، این قانون در مورد قانون در آمریکا برای دور کردن باتری‌های نوع اسید سربی در زباله‌دان است. در حقیقت، اغلبقوانین ایالتی حکم می‌کنند که یک باتری قدیمی باید برای هر باتری جدیدی که توسط خرده فروشان فروخته می‌شود ، بازیافت شود.

روش دفع آسان برای بازیافت

خوشبختانه، بیشتر مردم یا کسب و کارها می‌توانند یک باتری قدیمی را به راحتی از بین ببرند. به این دلیل است که اکثر خرده فروشان باتری backups هایباتری UPS را می‌پذیرند. برنامه‌های بازیافت باتری UPS معمولا در Best Buy، Auto Advanced، استیپل، Home Depot و لاو مورد استفاده قرار می‌گیرند. سپسفروشندگان باتری مورد استفاده را برای مراکز بازیافت حفاظت از محیط‌زیست ( EPA ) تحویل می‌دهند.

پست‌های مشابه

حالا همه باتری‌های سرب را به فروش برسانید،اسقاط آنلاین یکی از بهترین قیمت‌گذارها در بازار بازیافت ضایعات باتری می باشد. ما ضایعات شما را با رسید فاکتور تحویل می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که باتری‌های شما به روش کارآمدتر و اقتصادی قابل بازیافت هستند ضایعات حاوی فلزات مختلف از جمله سرب هستند که می توان آن‌ها را استخراج کرد و تبدیل به پول نقد نمود.

سیستم نجات باتری، خدمات چرخه باتری UPS را فراهم می‌کند که سازگار، ایمن و راحت است. این سرویس حول و حوش استفاده از ظرف باتری patented Transport ( پشت صحنه ) ما می‌چرخد که به عمد برای ایمن، پایدار و مناسب، نگهداری و نقل و نقل و نقل و نقل و نقل از باتری‌ها برای بازیافت طراحی شده‌است.

اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.
رپورتاژ آگهی