مقررات مربوط به بازیافت باتری UPS

سیستم نجات باتری، خدمات چرخه باتری UPS را فراهم می‌کند که سازگار، ایمن و راحت است. این سرویس حول و حوش استفاده از ظرف باتری patented Transport ( پشت صحنه ) ما می‌چرخد که به عمد برای ایمن، پایدار و مناسب، نگهداری و نقل و نقل و نقل و نقل و نقل از باتری‌ها برای بازیافت طراحی شده‌است.

سرویس بازیابی باتری UPS Rescue مستلزم این کار است؛

۱. تامین و تحویل رایگان ظرف " پشت صحنه " به وب سایت مشتری. *

۲. در زمانی که برای جمع‌آوری آماده هستید، از باتری‌ها استفاده کرده و از باتری UPS استفاده کرده و با باتری باتری تماس بگیرید.

۳. صندوق‌های کامل پشت صحنه توسط گروه نجات باتری جمع‌آوری می‌شوند و به دولتی که تاسیسات بازیافت باتری را تایید می‌کند ، منتقل می‌شوند.

در اغلب موارد، سرویس بالا آزاد است و شما حتی ممکن است از شارژ باتری خود بسته به حجم باتری‌ها جمع‌آوری‌شده و طول زمانی که UNISEG Pallets موردنیاز هستند ، دریافت کنید.

* شرکت‌های فروش باتری می‌توانند از ظرف " پشت صحنه " به عنوان یک روش سازگار راحت‌تر و راحت‌تر برای تحویل باتری جدید UPS جدید به محل مشتریخود استفاده کنند.

فواید خدمات بازیابی باتری UPS

باتری‌ها که اکثر آن‌ها اسید هستند، یک کالای خطرناک هستند و در هنگام " استفاده " از مواد خطرناک کنترل‌شده مورد استفاده قرار می‌گیرند. به این ترتیب ، آن‌ها باید مطابق با مقررات زیست‌محیطی، حمل و نقل و مقررات ایمنی و ایمنی به کار، حمل و بازیابی شوند. تقریبا همه پروژه‌های نوسازی Battery UPS ازانطباق با مقررات مربوطه، افشای شرکت‌ها و افراد به " مسئولیت محدود " ناتوان هستند. اطلاعات بیشتری در مورد این که چگونه شرکت‌ها با رعایت الزاماتقانونی خود نسبت به ذخیره‌سازی مناسب در محل و حمل و نقل باتری‌های اسیدی جدید و مورد استفاده قرار می‌گیرند ، مطالعه کنید.

مزایای عمده خدمات نجات ( باطری )

شرکت‌های فروش باتری ، شرکت‌های فروش باتری، " وظیفه مراقبت " و " زنجیره مسئولیت " را با توجه به مقررات نگهداری، حمل و نقل و بازیافت باتری‌هایمورد استفاده خود می‌بینند.

ظرف " پشت صحنه " یک روش سازگار امن‌تر و regulation برای بسته‌بندی و انتقال باتری جدید استفاده‌شده را فراهم می‌کند.

محل کار تمیز، تمیز و در نتیجه ایمن‌تر کردن ذخیره‌سازی در محل است.

سازگار با محیط‌زیست سازگار با محیط‌زیست سازگار با باتری‌های قدیمی UPS است.

هیچ زباله از بسته‌بندی پلاستیکی و strapping باتری که بر روی تخته‌های چوبی حمل می‌شد ، وجود نداشت.

پروژه نوسازی باتری برای تسهیلات دولتی

راه‌حل‌های امنیتی امن - ژوئن ۲۰۱۶

تونی Rutter از راه‌حل‌های قدرت امن گفت که مشتری دولت آن‌ها، بسیار خوشحال از خدمات است و فکر می‌کند که این یک راهحل ظریف برای تمیز نگه داشتن وب سایت است. همچنین به این معنا بود که هم اداره دولت و هم راه‌حل‌های قدرت امن مقررات مختلف را رعایت کرده و " زنجیره مسئولیت " خود را برای ذخیره‌سازی، حمل و نقل و بازیافت باتری اسیدی را برآورده می‌کنند.

برای جزئیات کامل در رابطه با این پروژه را می توان در اینجا یافت.

پست‌های مشابه

حالا همه باتری‌های سرب را به فروش برسانید،اسقاط آنلاین یکی از بهترین قیمت‌گذارها در بازار بازیافت ضایعات باتری می باشد. ما ضایعات شما را با رسید فاکتور تحویل می گیریم تا اطمینان حاصل کنیم که باتری‌های شما به روش کارآمدتر و اقتصادی قابل بازیافت هستند ضایعات حاوی فلزات مختلف از جمله سرب هستند که می توان آن‌ها را استخراج کرد و تبدیل به پول نقد نمود.

شما ممکن است شگفت‌زده شوید که این باتری‌ها زمانی که دیگر استفاده نمی‌شوند، دفع می‌شوند. UPS که مخفف "منبع قدرت / منبع برق " است، باتری یا پشتیبان فلاش است که زمانی که نیروی برق تمام می شود، برق اضطراری را برای بار تامین می‌کند. با این حال، باتری‌ها هم در نهایت از قدرت خارج می‌شوند و باید دوباره احیا شوند. بنابراین، آن‌ها باید مطابق با مقررات فدرال بازیافت شوند.

اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.
رپورتاژ آگهی