مبلمان امام رضا

مبلمان امام رضا نام تجاری محصولاتی می باشد که بیش از پنج سال پیش به همت آقای محسن قلی زاده و همکاران ایشان به تولید رسید . در سال 1391 شرکت تولیدی مبل امام رضا تاسیس شد و در زمینه تولید و پخش محصولات مبلمان به فعالیت خود ادامه داد . دفتر و نمایشگاه مرکزی شرکت در سال 1391 در محل فعلی شروع به کار کرد و با نام مبلمان امام رضا به عنوان مرکز اصلی ، به ارائه مستقیم محصولات خود پرداخت .

درباره مبل امام رضا

در سال 1392 همزمان با اضافه شدن نیروهای جوان به مجموعه ، نگرش جدیدی در طراحی محصولات شروع شد که در آن ، طراحی مدرن با طرح های کلاسیک در کنار هم قرار گرفته و تولیدات جدیدی متناسب با نیاز جامعه جوان را رقم زد . این گروه تا به امروز همواره بر تولیدات داخلی تکیه داشته و در این زمینه با افتخار به عنوان یکی از حامیان تولید و عرضه مستقیم محصولات داخلی شناخته می شود . گروه تولیدی امام رضا همواره هدف خود را ارتقاء کیفی محصول داخلی و پیشرفت تخصصی در زمینه مبلمان قرار داده و در راستای تحقق این امر قدم های استواری برداشته است.

طراحی و تولید :

در این مجموعه مرحله طراحی تا ساخت ، همراه با نظارت متخصصین و با رعایت اصول استاندارد صورت می گیرد . تمامی محصولات مبلمان بر اساس اصول ارگونومیک طراحی و سپس وارد مرحله نمونه سازی می گردد . در نمونه سازی هر محصول ، قطعات به صورت جداگانه و با رعایت اصول اتصالات و استاتیک ساخته شده ، مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار می گیرد . سپس نمونه کامل برای قالب گیری و سری سازی به همراه نقشه فنی و تفکیکی قطعات به واحد تولید فرستاده میشود.

کیفیت کالا :

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد در مراحل تولید از ویژگیهای گروه تولیدی مبلمان امام رضا می باشد . چوب از مهم ترین مواد اولیه صنعت مبلمان بشمار می آید . چوبهای بکار رفته در محصولات این مجموعه ، بنا به نوع و نیاز محصول متفاوت بوده که در اغلب موارد از چوبهای جنگلی مانند " راش " استفاده می شود . چوب ها به صورت الوار به کارخانه ارسال و در واحد چوب بری به تخته با ضخامت های مختلف بدل شده و برای آماده شدن ( کم شدن رطوبت ) به شکل مخصوصی در انبار چیدمان می شوند . بعد گذشت مدتی ( حدود 8 تا 10 ماه ) تخته ها داخل خشک کن قرار گرفته تا رطوبت آنها به حداقل برسد . میزان رطوبت مناسب برای چوب جنگلی مانند راش بین 10 تا 12 درصد میباشد.

در ساختار داخلی ( استراکچر ) برخی از محصولات علاوه بر چوب ، فلز نیز مورد استفاده قرار می گیرد که به بالا بردن کیفیت و دوام بیشتر محصول منجر می شود . پس از تولید هر محصول ، واحد کنترل کیفیت آن را مورد بررسی نهایی قرار داده و محصول در صورت نیاز به واحد تولید مرجوع و رفع اشکال می شود.

ضمانت و خدمات پس از فروش :

ادعای کیفیت بالا به تنهایی اطمینان بخش نمی باشد . مبلمان امام رضا با ارائه ضمانت نامه برای تمامی محصولات خود ، کیفیت کالا را تضمین می کند و در صورت هرگونه خطا در روند تولید و یا بروز اشکال در هنگام مصرف ، خود را موظف به رفع آن در کوتاه ترین زمان و بدون دریافت هزینه می داند . مدت مقرر در ضمانت نامه به معنی ارائه ندادن خدمات پس از آن نمی باشد و کلیه امور خدماتی ( تعمیر ، رنگ ، تعویض رویه و ... ) تا 10 سال پس از خرید هر محصول توسط خانه مبل تعهد می گردد.

 

اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.