کیس

اگر کیس شما به هر دلیلی غیرقابل استفاده است شما میتوانید آن را با بهترین و مناسب ترین قیمت به فروش برسانید. هرچه که کیفیت کیس شما بیشتر باشد به طور قطع قیمت بیشتری خواهد داشت. شما میتوانید ضایعات کیس خود را با مناسب ترین قیمت به گروه ما به فروش برسانید.

نمودار قیمت کیس

شاید تصور کنید که امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر همانند قدیم کیس ها طرفدار ندارند و شاید حتی مورد استفاده قرار نمی گیرند. مک بوک ها و کامپیوترهایی نظیر لب تاب ها شاید دنیای امروز را به طور کل تحت تاثیر قرار داده باشند اما دقت داشته باشید که هنوز هم این رایانه ها به ابهت خود پابرجا هستند و استفاده از آن ها رایج است.

 

خریدار ضایعات کیس

از سال ها پیش تا کنون که کامپیوترها به یکی از اجزای اصلی زندگی روزمره تبدیل شده است و حتی بیشتر کارها نیز به وسیله این دستگاه ها انجام می شود. شما در مشاغل مختلف همچون صنایع، مشاغل و کلیه کسب و کارها به نوعی با کامپیوترهای مختلف سروکار دارید و حتی اینطور است که تفریحات مختلف نیز کامپیوتری شده اند. اینکه شما بتوانید درک کاملی از این ابزار داشته باشید به طور حتم باید یک دوره با قطعات داخلی آن ها آشنا شوید تا بتوانید بهترین بهره را ببرید. همچنین اگر کامپیوتر شما خراب شده و یا غیرقابل استفاده است میتوانید از آن را به خریدار ضایعات کیس بفروشید. گروه ما یکی از خریداران عمده ضایعات کیس به شمار می آید که با قیمت مناسب و عادلانه ای این قطعات را از شما خریداری می کند.

خریدار ضایعات کیس

گروه ما یکی از خریداران عمده ضایعات کیس به شمار می آید. کیس ها دارای قطعات مختلفی هستند.  اما از جمله قطعات آن ها می توان به قاب کیس اشاره کرد. قاب کیس از مواد مختلفی ساخته می شود که این مواد همچنین در اینکه شما بتوانید این کیس ها را به عنوان ضایعات به فروش برسانید بسیار موثر است.  کیس ها معمولا در ابتدا از جنس پلاستیک بوده اند و به همین دلیل نیز بسیار ارزان قیمت بوده و همچنین کیفیت کیس های کنونی را نیز نداشته اند. کیس های معمولی، ترکیبی هستند از ورقه های فولادی ارزان قیمت و پلاستیک ساده و بی کیفیت هستند. این کیس ها معمولا به شدت در معرض آسیب هستند و با هر ضربه ی کوچکی ممکن است که به کل خراب شوند. از آنجا که این کیس ها معمولا  قطعاتی ارزشمند را در خود جای می دهند بهتر است که از فلزات سبک برای ساخت آن ها استفاده شود.  ورقه های فولادی گالوانیزه که به روش نورد سرد تولید شده و به SECC معروفند، بسیار ارزان قیمت بوده و انتقال حرارت خوبی دارند. البته از ویژگی های منفی این کیس ها میتوان به وزن بالای آن ها اشاره کرد که در کنار استحکام پایین باعث می شود که کارایی مناسبی نداشته باشند.

در کیس های حرفه ای شاهد آلومینیوم آنودایز شده، فولاد ضد زنگ، فلزات برش خورده، کاربید تیتانیوم و مواردی از این دست خواهیم بود. البته افزایش قیمت لزوماً به معنای کیفیت بهتر نیست. یک کیس سطح متوسط از برندهای معتبر، انتخاب بهتری نسبت به کیس گران قیمت اما ناکارآمد محسوب می شود.

به طور خلاصه...

اگر کیس شما به هر دلیلی غیرقابل استفاده است شما میتوانید آن را با بهترین و مناسب ترین قیمت به فروش برسانید. هرچه که کیفیت کیس شما بیشتر باشد به طور قطع قیمت بیشتری خواهد داشت. شما میتوانید ضایعات کیس خود را با مناسب ترین قیمت به گروه ما به فروش برسانید.

‌برخی از خدمات اسقاط آنلاین
اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.