پاور

پاور در واقع یک سخت افزار که همچون بخش های دیگر امکان بروز مشکل و سوختن در آن وجود دارد. این سخت افزار در درون کیس قرار می گیرد و با یک کابل به برق متصل می شود. در واقع زمانی که کیس شما به برق متصل است، این پاور است که در حال تغذیه از منبع برق است.

نمودار قیمت پاور

پاور کامپیوتر چیست؟

همانطور که میدانید تمامی کامپیوتر ها و ابزار الکتریکی یک منبع تغذیه دارند که این منبع تغذیه با توجه به نوع دستگاه متفاوت است. پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر در واقع از کلمه انگلیسی Power  گرفته شده است و به معنای قدرت و توان می باشد. این کلمه را شاید در دنیای دیجیتال به دفعات بسیار زیاد شنیده باشید، چرا که در واقع پاور به معنای آن منبع قدرتمندی است که برق مورد نیاز اجزا را تامین می کند. این قطعه در واقع یک سخت افزار که همچون بخش های دیگر امکان بروز مشکل و سوختن در آن وجود دارد. این سخت افزار در درون کیس قرار می گیرد و با یک کابل به برق متصل می شود. در واقع زمانی که کیس شما به برق متصل است، این پاور است که در حال تغذیه از منبع برق است.

ضایعات پاور

پاور یا همان منبع تغذیه کامپیوتر از برق شهری استفاده می کند و در نهایت با اتصال به این برق مستقیم و با قدرت کمتری آن را به منبع تغذیه کیس تبدیل می کند. این برق خروجی در واقع با استفاده از سیم های به خصوصی توسط پاور به کل رایانه منتقل می شوند. این برق خروجی در واقع با استفاده از این سیم ها به اجزای مختلف فرستاده می شود تا آنها بتوانند کار خود را به درستی انجام دهند. اینکه شما تمامی قطعات درون یک کیس را به درستی جایگذاری کنید مهم نیست، نکته ی مهم این است که شما بتوانید تمامی این سخت افزار ها را به درستی به یک کیس مناسب متصل کنید تا به درستی کار کنند. در واقع زمانی هم که شما می‌خواهید یک قطعۀ سخت افزاری دیگری را درون کیس جاسازی کنید، باید با یک سیم آن را به پاور کامپیوتر متصل کنید تا آن قطعه بتواند روشن شود و کار مربوط به خود را انجام دهد.

ولتاژ و سوختگی پاور

با توجه به نوع کارایی کیس، به طور حتم ولتاژ پاور ها تغییر خواهد کرد. شاید مصرف شما از یک پاور به گونه ای باشد که نیاز به ولتاژ خاصی داشته باشد. هرچقدر که سخت افزارهای شما قوی تر باشند به پاور قوی تری نیاز دارید. در این میان تولیدکنندگان بسیاری هستند که این قطعه سخت افزاری را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهند. عوامل مختلفی می تواند باعث شود که پاور یک قطعه ضایعاتی محسوب شود. از جمله این عوامل می توان به کم و زیاد شدن جریان برق اشاره کرد. یکی دیگر از این دلایل را میتوان گرم شدن بیش از حد دانست. همانطور که میدانید پاورها دارای قابلیت تولید حرارت هستند. به همین دلیل درون این قطعه یک دمندۀ درونی وجود دارد که سعی در خنک کردن این قطعه دارد، حال اگر این قطعه دچار مشکل شود پاور شما بیش از حد گرم خواهد شد و می سوزد. شاید تصور کنید که ضایعات پاور را نمی توان خریداری کرد اما شما میتوانید ضایعات پاور خود را به شرکت ما با مناسب ترین قیمت بفروشید. دیگر نیازی نیست که ضایعات پاور خود را دور بیندازید.

‌برخی از خدمات اسقاط آنلاین
اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.