هارد

هارد دیسک نیز مانند دیگر قطعات کامپیوتر دچار مشکل می شود و ممکن است که خراب شود و یا بسوزد. دلایل متعددی باعث سوختن هارد دیسک می شوند که هر یک از آنها به تنهایی قابل شناسایی نیستند و شما تنها زمانی می توانید مشکل را به صورت تخصصی پیدا کنید که هارد را باز کرده و آن را مورد بررسی قرار دهید.

نمودار قیمت هارد

گاها پیش آمده که هارد دیسک شما دچار مشکل شده است. هارد دیسک همانطور که می دانید به فضایی ذخیره سازی دائمی گفته میشه که به دو نوع اینترنال (داخلی) و اکسترنال (خارجی) تقسیم میشود. 

هارد دیسک داخلی که معمولا در کامپیوتر ها و رایانه ها استفاده می شود اغلب به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکل شود و غیرقابل استفاده باشد، اینجاست که شرکت ما به عنوان یکی از بزرگترین خریداران ضایعات هارد به میان خواهد آمد. هارد دیسک خارجی یا اکسترنال هارد به نوعی از هارد دیسک گفته می شود که قابل حمل و جدایی از کامپیوتر است و شما می توانید آن را در هر مکانی و با دستگاه های مختلف آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

ضایعات هارد دیسک

علل سوختن هارد دیسک

هارد دیسک نیز مانند دیگر قطعات کامپیوتر دچار مشکل می شود و ممکن است که خراب شود و یا بسوزد. دلایل متعددی باعث سوختن هارد دیسک می شوند که هر یک از آنها به تنهایی قابل شناسایی نیستند و شما تنها زمانی می توانید مشکل را به صورت تخصصی پیدا کنید که هارد را باز کرده و آن را مورد بررسی قرار دهید. هارد دیسک اگرچه بسیار چینش پیچیده ای دارد و شما به آسانی نمی توانید آن را باز کرده و اجزا را بررسی کنید. بعضا پیش می آید که هارد دیسک شما بر اثر یک مشکل جزئی از کار می افتد در این صورت بهتر است که هارد دیسک خود را به عنوان ضایعات بفروشید چرا که بهترین راه این است. اگر میخواهید حتی می توانید هارد دیسک خود را به مراکز ریکاوری بسپارید اما دقت داشته باشید که اگر دیگر نیازی به هارد دیسک خود ندارید آن را به قیمتی مناسب به ما بفروشید.

اکثر مراکز ممکن است که به شما این اطمینان را بدهند که اطلاعات شما صددرصد قابل بازیابی است اما شما پس از بررسی نتیجه خواهید دید که اینطور نیست. پس بهتر است که در مورد خرابی هارد دیسک خود اطلاعات لازم را جمع آوری کنید و سپس با توجه به اطلاعات راه حل های ارائه شده را به کار بگیرید.

شرکت ما سیاست متفاوت تری نسبت به سایرین دارد. گاها پیش می آید که این هارد دیسک ها دیگر قابل استفاده نیستند و حتی با ریکاوری نیز اطلاعات آنها برنخواهند گشت و به طور خاص دیگر قابل استفاده نیستند. در این حالت است که ما این ضایعات را از شما خریداری می کنیم و شما نیز به عنوان یک فروشنده ضایعات سود مناسبی از این معامله خواهید برد.

وقتی سخن از ضایعات هارد دیسک به میان می آید در واقع منظور تمامی قطعات هارد دیسک است. این قطعات شامل موارد زیر می شوند.

•    برد یا PCB

•    قسمت داخلی برد یا PCB

•    دیود TVS

•    قطعات داخلی HAD

•    قطعات HAS

هریک از این اجزا زمانی که بسوزند و یا به بیانی دیگر به درستی کار نکنند جز ضایعات محسوب می شوند و شما می توانید آن ها را به عنوان ضایعات هارد دیسک به فروش برسانید.​

‌برخی از خدمات اسقاط آنلاین
اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.