مانیتور CRT

مانیتور های مختلف معمولا بسته به عوامل مختلفی دارای سوختگی خواهند شد. حتی تغییر ولتاژ هم میتواند باعث سوختگی مانیتور شوند. در این صورت بهتر است که شما به عنوان شخصی که دارای این ضایعات است آن را بفروشید چرا که هزینه تعمیر به مراتب بیشتر است. شما میتوانید توسط گروه ما ضایعات مانیتور های CRT خود را با مناسب ترین قیمت به فروش برسانید.

نمودار قیمت مانیتور CRT

همانطور که میدانید مانیتورها به سه دسته تقسیم می شوند:

۱) مانیتور های لامپ تصویری یا CRT

۲) مانیتور های LCD

۳) مانیتور های LED

مانيتور CRT

مانیتورهای CRT در واقع مانیتور هایی هستند که از یک لوله به شکل WH  استفاده می کنند که این لوله ها شمایلی شبیه به یک بطری شیشه ای بزرگ دارند. در داخل صفحه ی نمایشگری که ما به آن نگاه می کنیم یک لایه نازک فسفر به صورت نقطه ای پوشیده شده است که این لایه ها در گروه های سه تایی مرتب شده اند. هریک از این لایه ها رنگ های مختص خود را دارند که شامل سبز، قرمز و آبی است. تمامی این سه رنگ در کنار یکدیگر یک پیکسل را می سازند.​

مانیتور CRT

مانیتورهای CRT  جدید

امروزه عصر عصر دیجیتال و ابزار دیجیتال است و مانیتور ها نیز از این قاعده پیشرفت مستثنی نیستند. در مانیتورهایی که امروزه به بازار عرضه میشوند، پیکسل ها به تعداد بسیار بالایی در ثانیه رفرش میشوند. وظیفه صادر کردن سیگنال های رفرش بر عهده کارت گرافیک است بنابراین سرعت را نیز کارت گرافیک مشخص می کند پی نکته مهم در انتخاب مانیتور این است که با کارت گرافیک سازگاری داشته باشد. در واقع این دو باید در تعادل با یکدیگر باشند تا بتوانند سیگنال های صحیح را انتقال دهند و تصاویر درست را نمایش دهند.

مانیتورهایی که با لامپ تصویری یا CRT  کار می کنند در چندسال اخیر رونق بسیار زیادی را در بین کاربرانی که از رایانه استفاده می کنند داشته اند. اندازه این مانیتور ها در ابتدا تنها محدود به دو عدد 12 و 14 اینچ بود، سپس استفاده از این مانیتور ها ایجاب کرد تا سایز های بزرگتری نیز به بازار عرضه شوند که شامل 15 و 17 اینچ بوده اند. در حال حاضر سایز 17 این مانیتور ها بیش از سایرین مورد استفاده است و سایز های 19، 21 و 22 اینچ نیز در بازار موجود است اما به علت قیمت بالا معمولا کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین از لحاظ نوع صفحه نیز دو نوع صفحات محدب و تخت به بازار عرضه می شوند که نوع تخت آن به دلیل راحتی بیشتر بین کاربران محبوب تر است.

خریدار ضایعات مانیتور CRT

مانیتور های مختلف معمولا بسته به عوامل مختلفی دارای سوختگی خواهند شد. حتی تغییر ولتاژ هم میتواند باعث سوختگی مانیتور شوند. در این صورت بهتر است که شما به عنوان شخصی که دارای این ضایعات است آن را بفروشید چرا که هزینه تعمیر به مراتب بیشتر است. شما میتوانید توسط گروه ما ضایعات مانیتور های CRT  خود را با مناسب ترین قیمت به فروش برسانید.​

 

‌برخی از خدمات اسقاط آنلاین
اگر قصد فروش عمده‌ای ضایعات باطری، ضایعات الکترونیکی، برد سوخته موبایل، بازیافت طلا و خرید عمده‌ای باطری نو را دارید کافی است فقط با ما تماس بگیرید.